TEENUSED

 

 

 

PVC ATRAKTSIOONID:

 

PVC BATUUT "SUUR ANGRY BIRDS" 

VÄGA SUUR LIUMÄGI!  SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 10 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 500 KG). MÕÕDUD: 8,5*4,5*7,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC ATRAKTSIOON "MEISTRIMEES" 

ERINEVAD TAKISTUSED, RONIMISSEIN JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 12 LAST VÕI 2 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 600 KG). MÕÕDUD: 15,8*3*4,6 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC ATRAKTSIOON "RAJALT MAHA" 

ADRENALIINISÜST AKTIIVSELE INIMESELE. MÄNGIJAL TULEB LÄBIDA ATRAKTSIOON HÜPATES PALLILT PALLILE. SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 8 LAST VÕI 2 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 400 KG). MÕÕDUD: 12*4,5*4 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC ATRAKTSIOON "MÄGI" 

VÄGA SUUR HÜPPEALA KOOS RONIMISMÄEGA. SOBIB LASTELE ALATES 4  ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 10 LAST VÕI 4 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 500 KG). MÕÕDUD: 8*8*2,8 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC ATRAKTSIOON "PALLIMADIN"

ATRAKTIIVNE SPORTMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE MADISTAJATELE. KORRAGA SAAB MÄNGIDA NELI INIMEST. MAKSIMAALNE MÄNGIJA KAAL ON 120 KG. MÕÕDUD: 6,0*6,0*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 

PVC ATRAKTSIOON "GLADIAATOR" 

ATRAKTIIVNE SPORTMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE MADISTAJATELE. KORRAGA SAAB MÄNGIDA KAKS INIMEST. MAKSIMAALNE MÄNGIJA KAAL ON 120 KG. MÕÕDUD: 5,0*5,0*1,0 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "ELEVANT" 

SUUR HÜPPEALA JA KATUS KAITSEKS ILMA EEST.  SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 6*6*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "LOSS" 

HÜPPEALA, TREPP, ERINEVAD TAKISTUSED JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 6*6*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "VÄIKE ANGRY BIRDS" 

HÜPPEALA, TREPP JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*5*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "SMURF" 

HÜPPEALA, TREPP JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*5*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "NEMO" 

HÜPPEALA, TREPP, ERINEVAD TAKISTUSED JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*6*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "TSIRKUS" 

HÜPPEALA JA TAKISTUSED. SOBIB LASTELE VANUSES 2-7 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 150 KG). MÕÕDUD: 3,5*4*3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

PVC BATUUT "KLOUN" 

HÜPPEALA, TREPP JA LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 2-7 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 150 KG). MÕÕDUD: 3,8*3,8*2,8 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 

KERGBATUUDID:

 

KERGBATUUT "KINDLUS"

VÄGA SUUR HÜPPEALA, VÄIKE LIUMÄGI, PÄIKESEVARI.SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE 2-6 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 120 KG). MÕÕDUD: 5,0*4,0*3,0 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS)

 

KERGBATUUT "RONG"

SISENEMISEL TUNNEL, HÜPPEALA, LAI LIUMÄGI, KORVIRÕNGAS, VÄIKE RONIMISSEIN. SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE 2-5 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 80 KG). MÕÕDUD: 4,9*2,2*2,3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS)

 

KERGBATUUT "KLOUN"

HÜPPEALA, VÄIKE LIUMÄGI, PALLIMERI JA KORVPALLI RÕNGAS. SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE 2-5 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 80 KG). MÕÕDUD: 2,45*3,6*2,3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 

KERGBATUUT "KOSMOS"

HÜPPEALA, VÄIKE LIUMÄGI, PALLIMERI JA KORVPALLI RÕNGAS. SOBIB KÕIGE PAREMINI LASTELE VANUSES 2-5 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 80 KG). MÕÕDUD: 2,45*3,6*2,3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

 

 

MÄNGUTUBA VIIRATSIS:

 

SÜNNIPÄEVAPEOD MULGIMADINA MÄNGUTOAS

 LASTE JA NOORTE SÜNNIPÄEVADE PIDAMISEKS ON VÕIMALIK BRONEERIDA MULGIMADINA MÄNGUTUBA. MÄNGUTOAS ON PALJU ERINEVAID MÄNGE JA ATRAKTSIOONE SUURTELE JA VÄIKESLETELE: TV NURK KOOS PS3 MÄNGUKONSOOLIGA, JALGPALLI LAUD, ÕHUHOKI LAUD, RONGIMÄNGU LAUD, VÄIKE SPORTBATUUT, KERGBATUUT, VAIBAGA AUTOMÄNGUNURK, MASINAPARK, JOONISTAMISLAUD, MÕNUS MUUSIKA JA MUGAV KÖÖGINURK PIDUROOGADE SERVEERIMISEKS JA MAITSMISEKS. VAATA TÄPSEMAT INFOT MÄNGUTOA KOHTA SIIT.

 

 

 

MUUD TEENUSED:

 

MÄNGUMAA

PAKUME FESTIVALIDELE, SUVEPÄEVADELE, LAATADELE, KÜLAPÄEVADELE JA MUUDELE SUVISTELE PIDUSTUSELE ÕUE JA TALVISTELE PIDUSTUSTELE TUPPA LASTELE MÄNGUMAAD. MÄNGUMAAD KOMPLEKTEERIDES ON VÕIMALIK VALIDA KÕIKIDE MEIE TEENUSTE SEAST: PVC ATRAKTSIOONID, KERGBATUUDID, MASINAPARK, NÄOMAALINGUD JA INSTRUKTOR-JÄRELVAATAJA. MÄNGUMAA HINNA KUJUNDAVAD VALITUD TEENUSED JA TEIE POOLT KOMPLEKTEERITUD MÄNGUMAA HIND ON KOKKULEPPELINE.

 

NÄOMAALINGUD

TEOSTAME NÄOMAALINGUID VASTAVALT MEIE NÄIDISTELE, KLIENDI NÄIDISTELE JA KLIENDI POOLT ETTE ANTUD TEEMADEL