Skip to content
Menu

PVC ATRAKTSIOONID:

PVC BATUUT "SUUR ANGRY BIRDS"

VÄGA SUUR LIUMÄGI! SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 10 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 500 KG). MÕÕDUD: 8,5*4,5*7,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC ATRAKTSIOON "MEISTRIMEES" 

ERINEVAD TAKISTUSED, RONIMISSEIN JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 12 LAST VÕI 2 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 600 KG). MÕÕDUD: 15,8*3*4,6 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC ATRAKTSIOON "RAJALT MAHA" 

ADRENALIINISÜST AKTIIVSELE INIMESELE. MÄNGIJAL TULEB LÄBIDA ATRAKTSIOON HÜPATES PALLILT PALLILE. SOBIB LASTELE ALATES 4 ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 8 LAST VÕI 2 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 400 KG). MÕÕDUD: 12*4,5*4 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC ATRAKTSIOON "MÄGI"

VÄGA SUUR HÜPPEALA KOOS RONIMISMÄEGA. SOBIB LASTELE ALATES 4  ELUAASTAT JA TÄISKASVANUTELE. MAHUTAB KORRAGA KUNI 10 LAST VÕI 4 TÄISKASVANUT (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 500 KG). MÕÕDUD: 8*8*2,8 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC ATRAKTSIOON "PALLIMADIN"

ATRAKTIIVNE SPORTMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE MADISTAJATELE. KORRAGA SAAB MÄNGIDA NELI INIMEST. MAKSIMAALNE MÄNGIJA KAAL ON 120 KG. MÕÕDUD: 6,0*6,0*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC ATRAKTSIOON "GLADIAATOR"

ATRAKTIIVNE SPORTMÄNG VÄIKESTELE JA SUURTELE MADISTAJATELE. KORRAGA SAAB MÄNGIDA KAKS INIMEST. MAKSIMAALNE MÄNGIJA KAAL ON 120 KG. MÕÕDUD: 5,0*5,0*1,0 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC BATUUT "ELEVANT"

SUUR HÜPPEALA JA KATUS KAITSEKS ILMA EEST.  SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 6*6*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC BATUUT "LOSS"

HÜPPEALA, TREPP, ERINEVAD TAKISTUSED JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 6*6*4,5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC BATUUT "SMURF"

HÜPPEALA, TREPP JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*5*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC BATUUT "NEMO"

HÜPPEALA, TREPP, ERINEVAD TAKISTUSED JA SUUR LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 3-10 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 7 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 250 KG). MÕÕDUD: 5*6*5 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC BATUUT "TSIRKUS"

HÜPPEALA JA TAKISTUSED. SOBIB LASTELE VANUSES 2-7 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 5 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 150 KG). MÕÕDUD: 3,5*4*3 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

PVC BATUUT "KLOUN"

HÜPPEALA, TREPP JA LIUMÄGI. SOBIB LASTELE VANUSES 2-7 ELUAASTAT. MAHUTAB KORRAGA KUNI 4 LAST (MAKSIMAALNE KANDEVÕIME ON 150 KG). MÕÕDUD: 3,8*3,8*2,8 M (PIKKUS*LAIUS*KÕRGUS).

Muud teenused:

MÄNGUMAA

PAKUME FESTIVALIDELE, SUVEPÄEVADELE, LAATADELE, KÜLAPÄEVADELE JA MUUDELE SUVISTELE PIDUSTUSELE ÕUE JA TALVISTELE PIDUSTUSTELE TUPPA LASTELE MÄNGUMAAD. MÄNGUMAAD KOMPLEKTEERIDES ON VÕIMALIK VALIDA KÕIKIDE MEIE TEENUSTE SEAST: PVC ATRAKTSIOONID, KERGBATUUDID, MASINAPARK, NÄOMAALINGUD JA INSTRUKTOR-JÄRELVAATAJA. MÄNGUMAA HINNA KUJUNDAVAD VALITUD TEENUSED JA TEIE POOLT KOMPLEKTEERITUD MÄNGUMAA HIND ON KOKKULEPPELINE.

NÄOMAALINGUD

TEOSTAME NÄOMAALINGUID VASTAVALT MEIE NÄIDISTELE, KLIENDI NÄIDISTELE JA KLIENDI POOLT ETTE ANTUD TEEMADEL